Sledovat film Konkurs online

Přehrajte si film Konkurs HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, záhady, thriller, fantasy Konkurs na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Konkurs   Sledovat Konkurs online
Žánr:
drama, horor, záhady, thriller, fantasy
Režie:
Takashi Miike
Hrají a postavy:
Ryo Ishibashi (Shigeharu Aoyama), Eihi Shiinaová (Asami Yamazakiová), Tetsu Sawaki (Shigehiko Aoyama), Jun Kunimura (Yasuhisa Yoshikawa), Renji Ishibashi (Starý vozíčkář), Miyuki Matsudaová (Ryoko Aoyamaová)
Země:
Jižní Korea, Japonsko
Rok výroby:
1999
Popis:
Bude to bolet

Vdovec Aoyama se na radu svého syna rozhodne, že přišel čas poohlédnout se po nové ženě. Přijde s nápadem zorganizovat konkurs na hlavní ženskou roli v neexistující produkci. Mezi mnoha uchazečkami je i tichá 24ti letá žena jménem Asami, jejímž záhadným půvabem je zcela fascinován a pozve ji na schůzku. Až příliš pozdě zjistí, že existuje Asamina stránka, kterou by si nikdy nebyl schopen představit, a to ani v těch nejhrůznějších nočních můrách.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski