Sledovat film Klíč online

Přehrajte si film Klíč HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, zďż˝hady, romantickďż˝, thriller, romantický, fantasy Klíč na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Klíč   Sledovat Klíč online
Žánr:
drama, horor, zďż˝hady, romantickďż˝, thriller, romantický, fantasy
Režie:
Iain Softley
Hrají a postavy:
Kate Hudsonová (Caroline Ellisová), Gena Rowlandsová (Violet Devereauxová), John Hurt (Ben Devereaux), Peter Sarsgaard (Luke), Joy Bryantová (Jill), Maxine Barnettová (Mama Cynthia)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Některé dveře by měly zůstat zamčené.

Hrůzu tentokrát nebude vzbuzovat videokazeta s tajuplným obsahem ale zdánlivě docela obyčejný klíč. Ten vyfasuje mladá ošetřovatelka Caroline od svých nových pacientů, postaršího manželského páru, který žije ve starobylé a poněkud zpustlé usedlosti v zapadlém koutu Louisiany, na jihu Spojených států. Prazvláštní zvyky obou staříků, husí kůži nahánějící atmosféra starého domu a celého okolí, to vše podněcuje Carolininu fantazii a zvědavost. Univerzální klíč, kterým může otevřít všechny dveře v domě, jí umožní vydat se na průzkum budovy. Na půdě objeví tajnou místnost skrývající děsivé tajemství, které možná navždy změní její život, pokud ji o něj rovnou nepřipraví. Některé dveře by raději měly zůstat zamčené ...
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski