Sledovat film Jako voda na čokoládu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Jako voda na čokoládu
  Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Alfonso Arau
Hrají a postavy:
Marco Leonardi (Pedro Muzquiz), Lumi Cavazosová (Tita), Regina Tornéová (Mamá Elena), Mario Iván Martínez (Doctor John Brown), Ada Carrascová (Nacha), Yareli Arizmendiová (Rosaura)
Scénář:
Laura Esquivel
Země:
Mexiko
Rok výroby:
1992
Popis:
Milostný příběh Pedra a Tity, kteří mají krátce před svatbou. Z té však na poslední chvíli sejde, protože Tita se musí začít starat o svou starou matku, jež jejich sňatku nepřeje. Pedro proto požádá o ruku dívčinu sestru, ale jen proto, aby mohl být své lásce nablízku
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko