Sledovat film Hranice lásky online

Přehrajte si film Hranice lásky online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 92 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Hranice lásky na ČT1!
  Sledovat Hranice lásky online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Neil Jordan
Hrají:
Ralph Fiennes (Maurice Bendrix), Stephen Rea (Henry Miles), Julianne Mooreová (Sarah Milesová), Heather-Jay Jonesová, James Bolam (Pan Savage), Ian Hart (Pan Parkis)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Příběh lásky a nenávisti podle bestseleru Grahama Greena.

Je rok 1939. Anglie je ve válce. A brzy vzplane bouřlivá láska, jež bude vykoupena tragickou cenou. Mladý spisovatel Maurice Bendrix vzbuzuje ve vášnivé Sáře Milesové, spoutané nudným manželstvím s bohatým civilním úředníkem Henrym, neodolatelnou přitažlivost od prvního okamžiku jejich setkání na večírku jejího manžela. Jejich vášnivý, sexuálně osvobozující milostný vztah je přerušen bombardováním, při němž Maurice málem přijde o život. Sarah jejich vztah okamžitě ukončí a Maurice se cítí strašlivě podveden. Dva roky nato se setkává s Henrym. Opět se v něm probouzí posedlost Sárou a pronásledován vášnivými vzpomínkami znovu vstupuje do jejího života, aby poznal důvody, ze kterých pramenilo zahubení jejich vzájemné stravující lásky.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
ČT1

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 92 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.