Film Holky na tahu

Sledovat film
Holky na tahu
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sebevědomá a elegantní Regan, ironická intelektuálka Gena a přímočará Katie spolu kdysi chodily na střední školu. Dnes je jim něco přes třicet, ale ještě se nestačily vdát. O to větším šokem je pro trojici dávných kamarádek zjištění, že jejich spolužačka Becky, které se vždycky jen posmívaly kvůli její tloušťce, se chystá vdát - a dokonce za bohatého a hezkého Newyorčana Dalea. Zvláště pro Regan je to šok: předpokládala totiž, že to bude ona, kdo se jako první z party provdá. Kamarádky nicméně Becky slíbí, že jí půjdou za družičky a že jí pomohou uspořádat rozloučku se svobodou. Rozjedou to však po svém a večírek se jim poněkud vymkne z rukou...

Žánr: Komedie
Režie: Leslye Headland
Hrají a postavy: Kirsten Dunstová (Regan), Rebel Wilson (Becky), Lizzy Caplanová (Gena), Paul Corning (Jack Johnson), Isla Fisherová (Katie), Andy Rannells (Manny)
Scénář: Leslye Headland
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko