Film Hadí doupě

Sledovat film
Hadí doupě
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Podezření rozděluje. Chamtivost svádí. Moc korumpuje.
V nejspletitějším příběhu Agathy Christie se soukromý detektiv Charles Hayward na žádost své bývalé milenky pouští do vyšetřování podezřelého úmrtí jejího dědečka, bohatého patriarchy, aby pachatele našel dřív, než Scotland Yard odhalí temné rodinné tajemství. Na rozpadajícím se statku, obklopen jedovatou atmosférou hořkosti, odporu a žárlivosti, se Hayward setkává se třemi generacemi rodinné dynastie včetně divadelní herečky, čerstvé vdovy, která byla o 50 let mladší než její muž, a ženské hlavy rodiny lady Edith de Haviland.

Žánr: Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie: Gilles Paquet-Brenner
Hrají a postavy: Christina Hendricksová (Brenda), Gillian Andersonová (Magda), Honor Kneafsey (Josefína), Glenn Closeová (Lady Edith), Max Irons (Charles Hayward), Terence Stamp (Chief Inspector Taverner)
Scénář: Julian Fellowes, Gilles Paquet-Brenner, Tim Rose Price
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 64 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko