Sledovat film
Hadí doupě
online

Film Hadí doupě
  Trailer  k filmu Hadí doupě
Přehrajte si film Hadí doupě HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 317 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Podezření rozděluje. Chamtivost svádí. Moc korumpuje.
V nejspletitějším příběhu Agathy Christie se soukromý detektiv Charles Hayward na žádost své bývalé milenky pouští do vyšetřování podezřelého úmrtí jejího dědečka, bohatého patriarchy, aby pachatele našel dřív, než Scotland Yard odhalí temné rodinné tajemství. Na rozpadajícím se statku, obklopen jedovatou atmosférou hořkosti, odporu a žárlivosti, se Hayward setkává se třemi generacemi rodinné dynastie včetně divadelní herečky, čerstvé vdovy, která byla o 50 let mladší než její muž, a ženské hlavy rodiny lady Edith de Haviland.

Originální název:

Crooked House

Hrají a postavy: Christina Hendricksová (Brenda), Gillian Andersonová (Magda), Honor Kneafsey (Josefína), Glenn Closeová (Lady Edith), Max Irons (Charles Hayward), Terence Stamp (Chief Inspector Taverner)
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 63 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Cinemax 4.12.2023 04:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina