Sledovat film Florián online

Přehrajte si film Florián online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Florián online
Žánr:
komedie, pohádka, dětem
Režie:
Josef Mach
Hrají:
Vlastimil Bedrna (radní), Josef Bek (účetní Hroznata), Jiřina Bohdalová (šéfredaktor Kostrbaty), Vlastimil Brodský (profesor Hnupka), Lubomír Bryg, Gabriela Bártlová
Země:
Československo
Rok výroby:
1961
Popis:
Pohádková satira o sedlákovi, který dokázal poručit větru i dešti.

Sedlák Florián má už dost přemisťování pojízdné kapličky mezi vesničkami Zbořov a Spáňovice. Rozhodne se proto podpořit návrh pro stavbu řádné zděné kapličky ve Zbořově. Za svou snahu je odměněn světcem, který mu sešle zlatou šňůru. S její pomocí může Florián řídit počasí. V okolí se proslaví svými přesnými meteorologickými předpověďmi. Proti neustálým změnám počasí, které sedlák vyvolává, se však začnou lidé v jeho vsi bouřit. Tato pohádková komedie s překrásnými ručně malovanými kulisami, inspirovanými obrazy a kresbami Josefa Lady, je na jedné straně velice milou pohádkou pro děti a na druhé velice zdařilou satirou na komunistické běsnění.
Hodnocení:
57 %
Sledujte na:
CS Film

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.