Sledovat film
Ernest a Celestína
online

Film Ernest a Celestína
  Trailer  k filmu Ernest a Celestína
Přehrajte si film Ernest a Celestína HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Ernest a Celestína

Příběh neobyčejného přátelství mezi medvědem a myškou.
Příběh o přátelství myšky Célestine a samotářského medvěda Ernesta. Célestine navzdory varování ostatních myší věří, že nemožnost kamarádství s medvědy je založena na předsudcích, a rozhodne se to dokázat. Přitom se s Ernestem zapletou do série přestupků, jež jsou v myší i medvědí společnosti považovány za zločiny. Když však oba prokážou dobré charaktery a odvahu, jsou osvobozeni a jejich přátelství je tolerováno.

Originální název:

Ernest et Célestine

Hrají a postavy: Pauline Brunner (George Weston), Dominique Maurin ((hlas)), Anne-Marie Loopová ((hlas)), Lambert Wilson ((hlas))
Scénář: Daniel Pennac
Země: Francie
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV2 5.11.2023 18:55

Recenze filmu Ernest a Celestína:

Moc pěkné, uklidňující a miloučké. Dětem se moc líbilo a rodičům vlastně snad ještě víc ... :-P
90% hanhrn
Mám ráda filmy o přátelství, u nich mi dokonce ani nevadí, že nejsou realistické a tak končí dobře. Jelikož tvůrci pochopili, že mezi lidmi by to takhle nikdy fungovat nemohlo, zvolili formát roztomilé bajky. (Viděno během Challenge tour Speciál 2015: Filmový lov.)
100% Kh.snorlax
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina