Sledovat film Enid online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Enid
  Trailer k filmu Enid   Sledovat 1317 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
James Hawes
Hrají a postavy:
Helena Bonham Carterová (Enid Blyton), Matthew Macfadyen (Hugh Pollock), Denis Lawson (Kenneth Waters), Claire Rushbrooková (Dorothy Richards), Joseph Millson (Hanly Blyton), Ramona Marquez (Imogen Pollock)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2009
Popis:
Autobigrafický snímek o životě slavné britské spisovatelky Enid Blytonové, která ve svých knihách dokázala vykreslit příběhy mládí, i když sama podobné dětství neprožila. Její otec opustil po nekonečných hádkách její matku a dva bratry, Sama odešla od rodiny, jakmile začala studovat pedagogiku na fakultě. Snímek sleduje její snahu uplatnit u různých nakladatelství poezii a krátké povídky. Trvá dlouho, než s ní nakladatelství zastoupené Hughem Pollockem podpepíše první smlouvu. Vdá se Hugha a porodí dvě dcery. Její život jde ale mimo rodinu, plně se věnuje psaní. Její knihy jdou na dračku, stává se oblíbenou spisovatelkou. Přichází rozchod s manželem a zápletka se ženatým Kennethem, poněkud starším intelektuálem. Ač nebyl její osobní život příiiš šťastný, její spisovatelský úspěch nemůže nikdo zpochybnit.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski