Film Doznání

Sledovat film
Doznání
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Bývalý hacker Terell Lessor publikuje na internetu příběhy ze zákulisní světa politiky a jejich lídrů, vrcholových manažerů a příslušníků elity. Chce se tak pomstít za zničený život, který vede, když v New Yorku nedokáže sehnat důstojné pracovní místo a setkává se s jen ponižujícím přístupem ze strany zaměstnavatelů, firem a velkých korporací. S pomocí přítelkyně Olivie rozmístí kamery na strategická místa a loví vzácné a kompromitující záběry, které zveřejňuje na internetu. Jeho činnost se vymyká kontrole státu a zákony považují jeho činnost za formu novodobého terorismu.

Žánr: Drama, Thriller
Režie: Stefan C. Schaefer
Hrají a postavy: Eugene Byrd (Terell Lessor), Ali Larterová (Olivia Averill), Melissa Leová (Agnes Lessor), Glenn Fitzgerald (Greg Lanser), William Sadler (Roger Lampert), Betsy Aidemová (Julia Bradford)
Scénář: Stefan C. Schaefer
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko