Sledovat film Dobré světlo online

Přehrajte si film Dobré světlo online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, psychologický Dobré světlo na !
  Trailer k filmu Dobré světlo   Sledovat Dobré světlo online
Žánr:
Drama, psychologický
Režie:
Karel Kachyňa
Hrají a postavy:
Karel Heřmánek (Viktor Prucha), Ivana Chýlková (Majka Karasová), Jana Šulcová (syna Puchová), Anna Tomsová (Aranka), Jan Pohan (Olda Karas), Adolf Kohut (Lamac)
Země:
Československo
Rok výroby:
1986
Popis:
Fotografování ženského aktu zajímalo architekta Viktora naposled za studií. Nyní, když se k zálibě vrátil, nechápe ho rodina ani kolegové v práci.

Karel Heřmánek v roli mladého architekta, který v objektivu našel krásu a odvahu k rozhodnutí. Hrdinou příběhu je architekt Viktor Průcha, ketrý se ve 40 letech rozhodne změnit svoji poklidnou a zajištěnou existenci a vrátí se k tvůrčím ambicím z mládí - k fotografování ženských aktů. Modelku najde v nevšedně půvabné mladičké cikánce Arance. Odhalování krás ženského těla však znamená pro Viktora i odhalování charakteru lidí z okolí. Současně s pracovními problémy pak musí řešit nejen manželskou krizi, ale i vztah k mladé, vyzývavé milence Majce.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski