Sledovat film Divoch online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Divoch
  Sledovat 1545 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Krimi
Režie:
Sam Kelly
Hrají a postavy:
Jake Ryan (Damage), John Tui (Mojžíš), Chelsie Preston Crayford (Filip Lee, bankéř), Seth Flynn (Liam), Haanz Fa'avae-Jackson (Teen Moses), James Matamua (mladistvý Danny)
Scénář:
Sam Kelly
Země:
Nový Zéland
Rok výroby:
2020
Popis:
Film Divoch, inspirovaný skutečnými příběhy pouličních gangů na Novém Zélandu, které se odehrály v průběhu uplynulých 30 let, sleduje jednoho z jejich zakladatelů během tří klíčových okamžiků jeho života. Danny, rozpolcený mezi biologickými příbuznými a gangem, který považuje za skutečnou rodinu, musí učinit zásadní rozhodnutí.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko