Sledovat film Cena slávy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Cena slávy
  Trailer k filmu Cena slávy   Sledovat 1591 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Xavier Beauvois
Hrají a postavy:
Benoît Poelvoorde (Eddy), Roschdy Zem (Osman), Séli Gmach (Samira), Chiara Mastroianniová (Rosa), Nadine Labakiová (Noor), Peter Coyote (Crooker)
Scénář:
Etienne Comar, Marie-Julie Maille, Xavier Beauvois
Země:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Máme Chaplinovu rakev, zaplaťte!

Vevey, městečko ležící u Ženevského jezera, rok 1977. Eddyho, kterého právě propustili z vězení, se ujímá jeho přítel Osman. Uzavřeli spolu dohodu: Osman Eddyho ubytuje a ten mu na oplátku bude hlídat sedmiletou dcerku Samiru, jejíž matka Noor musí na testy do nemocnice. Jenže za dveřmi jsou Vánoce a Eddy zoufale potřebuje peníze. Když se z televize dozví, že právě zemřel bohatý komik Charlie Chaplin, napadne ho, že ukradne jeho rakev a bude po jeho rodině vyžadovat výkupné!
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko