Film Cena slávy

Sledovat film
Cena slávy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Máme Chaplinovu rakev, zaplaťte!
Vevey, městečko ležící u Ženevského jezera, rok 1977. Eddyho, kterého právě propustili z vězení, se ujímá jeho přítel Osman. Uzavřeli spolu dohodu: Osman Eddyho ubytuje a ten mu na oplátku bude hlídat sedmiletou dcerku Samiru, jejíž matka Noor musí na testy do nemocnice. Jenže za dveřmi jsou Vánoce a Eddy zoufale potřebuje peníze. Když se z televize dozví, že právě zemřel bohatý komik Charlie Chaplin, napadne ho, že ukradne jeho rakev a bude po jeho rodině vyžadovat výkupné!

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Xavier Beauvois
Hrají a postavy: Benoît Poelvoorde (Eddy), Roschdy Zem (Osman), Séli Gmach (Samira), Chiara Mastroianniová (Rosa), Nadine Labakiová (Noor), Peter Coyote (Crooker)
Scénář: Etienne Comar, Marie-Julie Maille, Xavier Beauvois
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 56 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko