Sledovat film Bumerang online

Přehrajte si film Bumerang online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1102 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Životopisný, Drama Bumerang na !
  Sledovat Bumerang online
Žánr:
Životopisný, Drama
Režie:
Hynek Bočan
Hrají a postavy:
Jiří Schmitzer (Jaroslav Svoboda), Vladimír Dlouhý (Luboš Příhoda), Karel Heřmánek (Miloslav Dobrý), Milan Šteindler (Pingl), Radek Holub (Zámrks), Arnošt Goldflam (Ivan Šmahel)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1997
Popis:
Filmové drama mužů určených k likvidaci v komunistickém uranovém lágru padesátých let.

Bumerang je příběh z komunistického lágru. Po odhalení stalinského kultu se náhle mezi vězni, pracujícími v uranových dolech, ocitá muž, který ještě nedávno rozhodoval o jejich životě a smrti, vysoko postavený plukovník, velitel trestaneckých zařízení. Autentická situace, v níž je z věznitele spoluvězeň, vytváří prostor nejen pro svědectví o době a pro řadu absurdních paradoxů, ale i pro zamyšlení nad obecně platnými otázkami viny a odplaty, otázkami univerzální odpovědnosti.
Hodnocení:
73 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski