Sledovat film Bumerang online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Bumerang
  Trailer k filmu Bumerang   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Reginald Hudlin
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Marcus Graham), Robin Givensová (Jacqueline Broyerová), Halle Berryová (Angela Lewisová), David Alan Grier (Gerard Jackson), Martin Lawrence (Tyler), Grace Jonesová (Strangé)
Scénář:
Eddie Murphy, Barry W. Blaustein, David Sheffield
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Americká filmová komedie o dobyvateli ženských srdcí, který byl poražen pravou láskou.

Marcus je černošský Casanova. Je to miláček žen, největší svůdce v prosperující kosmetické firmě, kde řídí marketing. Až do té doby než je koupí Lady Eloise a šéfkou marketingu se stane atraktivní a cílevědomá Jackie. Na tu Marcus prosto nemá. A to ho ještě čeká větší rána pod pás. Ozajstná láska v podobe príťažlivej a kamarátskej Angely.
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko