Sledovat film Bestiář online

Přehrajte si film Bestiář online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1142 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online romantickďż˝, romantický Bestiář na !
  Trailer k filmu Bestiář   Sledovat Bestiář online
Žánr:
romantickďż˝, romantický
Režie:
Irena Pavlásková
Hrají a postavy:
Karel Roden (Alex), Miroslav Etzler (muž s kravatou), Jitka Čvančarová (Sabina), Michal Dočolomanský (otec), Kryštof Hádek (Honzík), Milan Hein
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2007
Popis:
Podle populární knihy a scénáře Barbary Nesvadbové.

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní.. Chce být tím, kdo udává tempo, chce změnu rolí. Bude se chovat tak, aby měla věci pod kontrolou, bude nezávislá, bude víc brát než dávat! Záhy se ale ukáže, že toto není cesta. Jediný způsob, jak být nezávislý, je být sám sebou a nemít potřebu to nikomu "natřít"! Kdo by si myslel, že Bestiář je o bestii, tak mu film ukáže, že to tak není. Film není pojímán se zacílením na ženské publikum, je to příběh, který chce oslovit diváky napříč diváckým spektrem, nezávisle na pohlaví na věku.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski