Film Bastardi 3

Sledovat film
Bastardi 3
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Volná trilogie Bastardi se dotýká rozporných stránek naší přítomnosti, zvláště pak nárůst násilí, vůči němuž jsou běžní lidé bezmocní. Proto jim nezbývá než vzít spravedlnost do vlastních rukou, samozřejmě s vědomím možného trestu - a problémovým etnikem, s nímž pokojné soužití přestává být možné, se tu stávají Rómové. Jednotlivé filmy se zaměřovaly hlavně na katastrofální poměry ve školách a selhání rodin hlavně sociálně slabých při výchově dětí. Kritická pozornost se ovšem rozšiřuje dalšími směry: upozorňuje na korupci, na provázanost politiky, hospodářských zájmů a zločinu.

Žánr: Drama
Režie: Tomáš Magnusek
Hrají a postavy: Tomáš Magnusek (u4itel Majer), Ilona Svobodová (vdova Majerová), Tomáš Töpfer (Majer), Vlastimil Zavřel (Václav Halbich), Jan Tříska (Majerův obhájce), Jaroslava Obermaierová (uklízečka Míla)
Scénář: Tomáš Magnusek
Země: Česká republika
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 41 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko