Sledovat film Bastardi 3 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bastardi 3
  Trailer k filmu Bastardi 3   Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Tomáš Magnusek
Hrají a postavy:
Tomáš Magnusek (u4itel Majer), Ilona Svobodová (vdova Majerová), Tomáš Töpfer (Majer), Vlastimil Zavřel (Václav Halbich), Jan Tříska (Majerův obhájce), Jaroslava Obermaierová (uklízečka Míla)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Volná trilogie Bastardi se dotýká rozporných stránek naší přítomnosti, zvláště pak nárůst násilí, vůči němuž jsou běžní lidé bezmocní. Proto jim nezbývá než vzít spravedlnost do vlastních rukou, samozřejmě s vědomím možného trestu - a problémovým etnikem, s nímž pokojné soužití přestává být možné, se tu stávají Rómové. Jednotlivé filmy se zaměřovaly hlavně na katastrofální poměry ve školách a selhání rodin hlavně sociálně slabých při výchově dětí. Kritická pozornost se ovšem rozšiřuje dalšími směry: upozorňuje na korupci, na provázanost politiky, hospodářských zájmů a zločinu.
Hodnocení:
40 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko