Sledovat film Až odejdu online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Až odejdu
  Sledovat 1485 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Nicolas Cuche
Hrají a postavy:
Alexandra Lamyová (Marie-Laure), Thierry Frémont (Franck), Zabouová (Veronique), Jean-Michel Tinivelli (Alain), Cécile Rebboah (Claire), Michaël Abiteboul (David)
Země:
Francie
Rok výroby:
2016
Popis:
Toto drama Claire Lemaréchalové je adaptací knihy "Le courage d'une mere" autorek Marie-Laure Picatové a Anne Berthodové. Země byla v té době pohnuta příběhem této matky umírající na rakovinu, která vedla obtížnou bitvu s francouzskou vládou o to, aby její děti mohly po její smrti zůstat spolu v rodinném prostředí.
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski