Sledovat film Asterix: Sídliště bohů online

Přehrajte si film Asterix: Sídliště bohů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1123 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný Asterix: Sídliště bohů na !
  Trailer k filmu Asterix: Sídliště bohů   Sledovat Asterix: Sídliště bohů online
Žánr:
animovaný
Režie:
Louis Clichy, Alexandre Astier
Hrají a postavy:
Roger Carel (Astérix (Pavel Trávníček)), Lorŕnt Deutsch (Anglaigus), Laurent Lafitte (Duplicatha), Alexandre Astier (Oursenplus), Alain Chabat (Sénateur Prospectus (Michal Suchánek)), Elie Semoun (Cubitus)
Země:
Francie
Rok výroby:
2014
Popis:
Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Nyní má Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy: svést prostoduché vesničany kouzlem civilizace v podobě monumentálních římských staveb. Tedy, vlastně se jedná o kompletní vykácení lesů a výstavbu mramoráků, předchůdce dnešních paneláků.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski