Sledovat Záhada ružového delfína online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Záhada ružového delfína
  Sledovat 1478 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Přírodní svět
Popis:
V srdci amazonského lesa sa v úzkej vetve rieky skrýva podivné zviera, ktoré neočakávame tisíce kilometrov od oceánu. Ružový delfín rieky Amazonky vyzerá ako živá fosília a je jedným z najzáhadnejších druhov živočíšnej ríše. Odkiaľ to pochádza? Ako sa toto zviera, ktoré si ľahšie viete predstaviť uprostred oceánu, aklimatizuje na zaplavené prostredie dažďových pralesov? Sú to potomkovia morských druhov alebo odlišný druh, ktorý prežil veky? Francúzsky dokumentárny film.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko