Dokument Veterinář z Bondi Beach

Sledovat
Veterinář z Bondi Beach
online

Sledujte Veterinář z Bondi Beach online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 134 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

V observačním dokumentu Veterinář z Bondi Beach odehrávajícím se na úchvatném pozadí nejslavnějšího místa v Austrálii, pláži Bondi Beach, budete sledovat veterináře ze Sydney dr. Chrise Browna a dr. Lisu Chimesovou. Seriál představí dobrodružství dr. Chrise a nabídne vám jedinečný pohled do světa jednoho z nejvytíženějších veterinářů v Sydney a zvířat, jejichž péči se každodenně věnuje. V případě zvířat, která potřebují péči specialisty, se dr. Chris obrací na dobrou známou dr. Lisu Chimesovou v SASH - tj. odborné klinice pro malá zvířata. Dr. Lisa je schopna poskytovat specializované zákroky a rovněž má přístup na specifické operační sály se špičkovým vybavením. Ve čtvrté sérii se dr. Chris a dr. Lisa setkají se zvířecími osobnostmi, k nimž patří želva Homer, pudlice Pearl a emu Dorothy. Kromě každodenní veterinární péče vyrazí dr. Chris rovněž na venkov do Victorie, kde bude léčit různé další druhy zvířat, od koňů po vombaty a opice.

Žánr: Reality TV
Hrají a postavy: Chris Brown (on sám), Lisa Chimes (Jeannine Berger - Veterinarian), Tim Faulkner (on sám), Elissa Sursara (ona sama), Dean Gladstone (on sám), Trent 'Maxi' Maxwell (on sám)
Země: Austrálie
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 73 %

Seznam epizod

Série 10:
(5) Veterinář z Bondi Beach - sledovat
(6) Veterinář z Bondi Beach - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko