Sledovat Válečné projekty Třetí říše online

Sledujte Válečné projekty Třetí říše online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Válečné projekty Třetí říše
  Sledovat Válečné projekty Třetí říše online
Žánr:
Dokument, Historický, Válečný
Režie:
Bill Thomas, Steve Baker, Gary Johnstone, Luke McLaughlin, Christopher Spencer, Oliver Twinch
Hrají a postavy:
Julian Forsyth (Adolf Hitler), Robert Meller (Hitler), Ash Holmes (British Solider / ...), Carsten Hayes (Wernher von Braun / ...), Eirik Bar (SS-Hauptsturmführer M. Wittmann / ...), Mikey Koltes (SS Officer / ...)
Scénář:
Ashley Morris
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Ve své snaze o světovou nadvládu toužil Hitler po těch největších a nejvražednějších zbraních v dějinách. V tomto pořadu se zaměříme na šokující i hrůzostrašnou strategii bleskové války, jedinečné opevnění Normanských ostrovů a vůdcovu megaponorku, tichého zabijáka, který mohl nacistům vyhrát válku. Důkazy o těchto děsivých zbraních a neuvěřitelných obranných konstrukcích najdete po celé Evropě, pokud víte, kam se dívat. Nacistické megastavby vám představí tým expertů na temné cestě skrz evropská pohoří, lesy a industriální zóny za odhalením světa nacistů, který byl po desetiletí skryt. Pomocí dramatických rekonstrukcí, propracované počítačové grafiky a málo známých archivních záběrů se v každém díle dozvíte osobní příběhy mužů, kteří navrhovali, stavěli a řídili Hitlerovy děsivé megazbraně.
Hodnocení:
79 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko