Dokument
Tajemství dopravního muzea

Dokument Tajemství dopravního muzea
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Tajemství dopravního muzea

Poutavý seriál nahlíží do zákulisí muzea v anglickém městě Brooklands, kde šikovní dobrovolníci s nadšením pracují na záchraně historických skvostů z různých odvětví techniky. Pokochejte se pohledem na klasické závodní automobily, motocykly nebo i letadla, která v tomto muzeu našla láskyplný domov.

Originální název:

Secrets of the Transport Museum

Žánr: Historický
Hrají a postavy: Sanjeev Bhaskar (Self - Narrator 7 dílů 2021-2022), Abbie Eaton (Self - FW Race driver and Grand Tour test driver u), Billy Monger (Self - Formula 3 Race drive and double amputee unk), Allan Winn (Self - Vice President of the Trust unknown episode), Julia
Rok výroby: 2022
Vysíláno na: Prima ZOOM
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina