Sledovat Století Miroslava Zikmunda online

Sledujte Století Miroslava Zikmunda online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 122 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Století Miroslava Zikmunda
  Trailer k pořadu Století Miroslava Zikmunda   Sledovat Století Miroslava Zikmunda online
Žánr:
Dokument, Slavní lidé
Režie:
Petr Horký
Hrají a postavy:
Miroslav Zikmund, Jiří Hanzelka, Edmund Hillary, Haroun Tazijef
Scénář:
Petr Horký
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Skutečný životní příběh nejslavnějšího českého cestovatele 20. století.

Životopisný film Století Miroslava Zikmunda přináší osobitý pohled na bouřlivé dějiny dvacátého století očima muže, který poznal celý svět. Byl počat za Habsburků, narodil se pět měsíců po vzniku první republiky. Přežil 2. světovou válku, zažil nástup komunismu i jeho pád. StB byl označen jako „nebezpečná osoba nejvyšší třídy nebezpečnosti". Pobýval v Africe, když zanikal koloniální systém. Setkal se s pre-zidenty, seznámil se s Gagarinem i Hillarym. Zažil nástup demokracie a „všemo-cného" kapitalismu... Vydejme se napříč dějinami a nechme si vyprávět příběh minulého století prostřednictvím muže, který jej zažil.
Hodnocení:
93 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko