Sledovat Řád a chaos online

Sledujte Řád a chaos online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Řád a chaos
  Sledovat Řád a chaos online
Žánr:
Dokument, Civilizace
Režie:
Nic Stacey
Hrají a postavy:
Jim Al-Khalili (sám sebou - Presenter), Annabel Troost (Human Computer), Janet Anders (Sarah Blakemore - University College London), Peter Atkins (Martin Biddle - University of Oxford), Sean Carroll (Christof Koch - California Institute of Technology), Jack Copeland (Jack Copeland - University of Canterbury, Christch)
Scénář:
Nic Stacey
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Jim Al-Khalili nám ve svých dvou miniseriálech demonstruje, jak objevil člověk zákony, podle nichž se řídí vesmír, a jak poznal dva nejdůležitější pojmy dnešní epochy pojmy energie a informace. V první části se snaží odpovědět na otázku, zdali vůbec víme, co to energie je. Ve druhé části se dozvíme, jak využil člověk sílu skrytou ve znacích od vzniku prvních abeced, přes vynález telegrafu a děrného štítku, až po bity.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko