Sledovat
Obři doby ledové
online

Dokument Obři doby ledové
Sledujte Obři doby ledové online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 146 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 100 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Doba ledová znamenala pro planetu Zemi jednu z největších výzev v její historii. S pomocí nejnovějších CGI technik nám tento seriál velice plasticky předvede, jak podivuhodní tvorové naši planetu obývali, jak žili a jak vymřeli. Před 20.000 lety vypadala Země úplně jinak než dnes. Severní polokouli pokrýval mocný ledový pancíř, vzhled krajiny určovaly ledovce a v důsledku snížení hladiny moře se spojovaly světadíly. Povrch planety ovládala ohromná srstnatá zvířata a krvežíznivé šelmy a úchvatná stáda putovala vstříc neznámým krajům. A byli tu také lidé, kteří bojovali o přežití. Seriál o gigantech doby ledové nás zavede do těchto dávných časů, uvidíme úžasné vykopávky a budeme svědky analýz prováděných nejmodernějšími metodami soudního lékařství, Prostřednictvím pozůstatků zvířat z doby ledové si budeme moci doplnit mnoho chybějících kamínků v mozaice obsahující naše znalosti o pravěku.

Hrají a postavy: Dominic Frisby (komentátor), Alice Roberts (Ona-konferenciérka), Alun Hubbard (Alun Hubbard Aberyswyth University), Grigoriev Semyon Egorovich (Grigoriev Semyon Egorovich director of The Mammot), John M. Harris (John M. Harris curator La Brea Tar Pits and
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima ZOOM 29.11.2022 17:45
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська