Sledovat Obři doby ledové online

Sledujte Obři doby ledové online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 83 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
  Sledovat Obři doby ledové online
Žánr:
dokument, historický, civilizace, přírodní svět
Režie:
Tim Walker
Hrají:
Dominic Frisby (komentátor), Alice Roberts (Ona-konferenciérka), Alun Hubbard (Alun Hubbard, Aberyswyth University), Grigoriev Semyon Egorovich (Grigoriev Semyon Egorovich, director of The Mammot), Sergey Lev (Yuri Pal'yanov - Russian Academy of Sciences), Matt Pope (Gustav Milne - University College, London)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Doba ledová znamenala pro planetu Zemi jednu z největších výzev v její historii. S pomocí nejnovějších CGI technik nám tento seriál velice plasticky předvede, jak podivuhodní tvorové naši planetu obývali, jak žili a jak vymřeli. Před 20.000 lety vypadala Země úplně jinak než dnes. Severní polokouli pokrýval mocný ledový pancíř, vzhled krajiny určovaly ledovce a v důsledku snížení hladiny moře se spojovaly světadíly. Povrch planety ovládala ohromná srstnatá zvířata a krvežíznivé šelmy a úchvatná stáda putovala vstříc neznámým krajům. A byli tu také lidé, kteří bojovali o přežití. Seriál o gigantech doby ledové nás zavede do těchto dávných časů, uvidíme úžasné vykopávky a budeme svědky analýz prováděných nejmodernějšími metodami soudního lékařství, Prostřednictvím pozůstatků zvířat z doby ledové si budeme moci doplnit mnoho chybějících kamínků v mozaice obsahující naše znalosti o pravěku.
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Prima ZOOM

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 83 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.