Sledovat Obři doby ledové online

Sledujte Obři doby ledové online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 97 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historický, civilizace, přírodní svět Obři doby ledové na Prima ZOOM!
  Sledovat Obři doby ledové online
Žánr:
dokument, historický, civilizace, přírodní svět
Režie:
Mark Flowers, Mags Lightbody
Hrají a postavy:
Dominic Frisby (komentátor), Alice Roberts (Ona-konferenciérka), Nick Zentner (Nick Zentner, geologist, Central Washington Univer), Gary Haynes (Gary Haynes, archaeologist, University of Nevada), John Broster (John Broster - Tennessee Division of Archaeology), Daniel Fisher (Victor C. Li - University of Michigan)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2013
Popis:
Doba ledová znamenala pro planetu Zemi jednu z největších výzev v její historii. S pomocí nejnovějších CGI technik nám tento seriál velice plasticky předvede, jak podivuhodní tvorové naši planetu obývali, jak žili a jak vymřeli. Před 20.000 lety vypadala Země úplně jinak než dnes. Severní polokouli pokrýval mocný ledový pancíř, vzhled krajiny určovaly ledovce a v důsledku snížení hladiny moře se spojovaly světadíly. Povrch planety ovládala ohromná srstnatá zvířata a krvežíznivé šelmy a úchvatná stáda putovala vstříc neznámým krajům. A byli tu také lidé, kteří bojovali o přežití. Seriál o gigantech doby ledové nás zavede do těchto dávných časů, uvidíme úžasné vykopávky a budeme svědky analýz prováděných nejmodernějšími metodami soudního lékařství, Prostřednictvím pozůstatků zvířat z doby ledové si budeme moci doplnit mnoho chybějících kamínků v mozaice obsahující naše znalosti o pravěku.
Hodnocení:
66 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.