Sledovat Na Větrné hůrce online

Sledujte Na Větrné hůrce online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 107 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Na Větrné hůrce
  Trailer k pořadu Na Větrné hůrce   Sledovat Na Větrné hůrce online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Peter Kosminsky
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Cathy Lintonová/Catherine Earnshawová), Ralph Fiennes (Heathcliff), Janet McTeerová (Ellen Deanová), Sophie Wardová (Isabella Linton), Simon Shepherd (Edgar Linton), Jeremy Northam (Hindley Earnshaw)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1992
Popis:
Tragická historie jedné velké a nenaplněné lásky, zrady, nenávisti a touhy po pomstě byla natočena podle románu Bouřlivé výšiny od Emily Brontë.

Nadčasové vyprávění o lásce a vášni Emily Brontë ožívá ve strhujícím filmovém zpracování s Juliette Binoche a Ralphem Fiennesem. Snímek natočený v Yorkshiru je první adaptací, která přináší celistvý příběh dvou generací rodin Earnshawových a Lintonových. Jejich osudy a životy se proplétají a v popředí můžeme sledovat vášnivý vztah mezi osudovými milenci, Heathcliffem a Cathy.
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski