Sledovat Kapitoly z historie hororu online

Sledujte Kapitoly z historie hororu online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Kapitoly z historie hororu
  Sledovat Kapitoly z historie hororu online
Žánr:
Dokument, Horor
Režie:
Kurt Sayenga
Hrají a postavy:
Eli Roth (Eli Roth - Host 7 dílů, 2018), Gregory Nicotero (Greg Nicotero 7 dílů, 2018), Rob Zombie (Greg Nicotero 7 dílů, 2018), Alan Maxson (Zombie 7 dílů, 2018), Ariel DeMent (Vampire 7 dílů, 2018), Mick Garris (Greg Nicotero 7 dílů, 2018)
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Dějiny hororu nabízejí širokou plejádu mistrů hororu - vypravěčů a hvězd, kteří se stali pilíři tohoto žánru -, zkoumají jejich nejproslulejší témata, odhalují inspirační zdroje tvůrců a napětí pnoucí se mezi jejich minulostí a přítomností. Na seriálu se podepsaly přední autorské osobnosti kategorie A, jako jsou Stephen King, Quentin Tarantino, Jordan Peele, Jason Blum, Robert Englund, Linda Balir, Tippi Hedren, Rob Zombie, Haley Joel Osment, Jack Black, Jamie Lee Curtis a mnozí jiní.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko