Sledovat Ja, Maria Callas online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Dokument Ja, Maria Callas
  Trailer k pořadu Ja, Maria Callas   Sledovat 1418 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Životopisný, Dokument
Režie:
Tom Volf
Hrají a postavy:
Fanny Ardantová (María Callas / Narration), Maria Callasová (ona sama), Aristotle Onassis (on sám), Vittorio De Sica (on sám), Pier Paolo Pasolini (on sám), Luchino Visconti (on sám)
Země:
Francie
Rok výroby:
2017
Popis:
Příběh nejslavnější operní divy všech dob Marie Callas, vybudovaný na základě dosud neznámých filmových archivních materiálů, nezveřejněných nahrávek a fotografií, ale i osobní korespondence. Film odhaluje nejen její cestu od skromných začátků až k postavení absolutní světové superhvězdy, ale také sérii osobních tragédií, které život zpěvačky poznamenal.
Hodnocení:
71 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko