Sledovat Bojovníci 2. světové války online

Sledujte Bojovníci 2. světové války online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Bojovníci 2. světové války
  Sledovat Bojovníci 2. světové války online
Žánr:
Dokument, Historický, Válečný
Režie:
Charles Messenger
Hrají a postavy:
Robert Powell (sám sebou - vypravěč), Albert Adlington (Albert Adlington - Camouflage Section), Vera Atkins (Vera Atkins - Intelligence Officer), Tony Brooks (Tony Brooks - Circuit Organiser), Francis Cammaerts (Tony Brooks - Circuit Organiser), Yvonne Cormeau (Yvonne Cormeau - Radio Operator)
Scénář:
Charles Messenger
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2002
Popis:
Seriál detailně přibližuje elitní bojové jednotky, které se na různých stranách účastnily největšího ozbrojeného konfliktu v lidských dějinách. Dobové záběry a rozhovory s pamětníky divákům přiblíží například německé Waffen-SS, japonské kamikadze, britské „pouštní krysy“, speciální jednotky SAS, australské a novozélandské sbory ANZAC bojující v Libyi.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
CS Mystery CS Mystery Archív a všechna videa pořadů televize CS Mystery online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko