Sledovat Bojovníci 2. světové války online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 120 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Bojovníci 2. světové války
  Sledovat 1478 filmů a 120 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Historický, Válečný
Režie:
Charles Messenger
Hrají a postavy:
Robert Powell (sám sebou - vypravěč), Albert Adlington (Albert Adlington - Camouflage Section), Vera Atkins (Vera Atkins - Intelligence Officer), Tony Brooks (Tony Brooks - Circuit Organiser), Francis Cammaerts (Tony Brooks - Circuit Organiser), Yvonne Cormeau (Yvonne Cormeau - Radio Operator)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2002
Popis:
Seriál detailně přibližuje elitní bojové jednotky, které se na různých stranách účastnily největšího ozbrojeného konfliktu v lidských dějinách. Dobové záběry a rozhovory s pamětníky divákům přiblíží například německé Waffen-SS, japonské kamikadze, britské „pouštní krysy“, speciální jednotky SAS, australské a novozélandské sbory ANZAC bojující v Libyi.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
CS Mystery CS Mystery Archív a všechna videa pořadů televize CS Mystery online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 120 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko