Dokument Bojovníci 2. světové války

Sledovat
Bojovníci 2. světové války
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Seriál detailně přibližuje elitní bojové jednotky, které se na různých stranách účastnily největšího ozbrojeného konfliktu v lidských dějinách. Dobové záběry a rozhovory s pamětníky divákům přiblíží například německé Waffen-SS, japonské kamikadze, britské „pouštní krysy“, speciální jednotky SAS, australské a novozélandské sbory ANZAC bojující v Libyi.

Žánr: Dokument, Historický, Válečný
Režie: Charles Messenger
Hrají a postavy: Robert Powell (sám sebou - vypravěč), Albert Adlington (Albert Adlington - Camouflage Section), Vera Atkins (Vera Atkins - Intelligence Officer), Tony Brooks (Tony Brooks - Circuit Organiser), Francis Cammaerts (Tony Brooks - Circuit Organiser), Yvonne Cormeau (Yvonne Cormeau - Radio Operator)
Scénář: Charles Messenger
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko