Sledovat Zlatná krajina online

Přehrajte si Zlatná krajina online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online povídkový, krátký film Zlatná krajina na STV1!
  Sledovat Zlatná krajina online
Žánr:
povídkový, krátký film
Režie:
Ján Chlebík
Hrají a postavy:
Vladimír Černý, Gustáv Herényi, Igor Šimeg, Zdena Studénková, František Dibarbora, Ladislav Chudík
Země:
Slovensko
Rok výroby:
1985
Popis:
Televizní inscenace natočena na motivy stejnojmenné slovenské lidové pohádky Pavla Dobšinského o touze člověka po čistých vztazích a životě bez falše a pozlátka. Říká se - kolik dětí v rodině, tolik povah. Totéž platí i o třech královských synech. Princové jsou skutečně rozdílní. Nejstarší je tělem i duší bojovník, voják. Prostřední se vyžívá v moudrosti učených knih. Nejmladší je tichý, mlčenlivý, utažen. Hlupáček, který se v ničem nevyzná, a kdyby přišlo na skutky, určitě nic nezmůže. Vydá se hledat Zlatnou krajinu, aby přinesl nemocnému otci zázračnou vodu na uzdravení. Tam se vybrali i jeho starší bratři, nevrátili se však. Nejmladší princ Zlatnou krajinu našel, v ní léčivou vodu i překrásnou zlatou pannu. Mohla by být tedy svatba. Jenže cesta za štěstím nebývá ani v pohádce přímočará ..
Sledujte na:
STV1 STV1 Archív a všechna videa pořadů televize STV1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski