Sledovat Zlaté vajíčko online

Přehrajte si Zlaté vajíčko online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka Zlaté vajíčko na STV2!
  Sledovat Zlaté vajíčko online
Žánr:
pohádka
Režie:
Ivan Petrovický
Hrají a postavy:
Leopold Haverl, Libuša Trutzová, Henrich Platek, Emil Huraj, Stano Dančiak, Ivan Giač
Země:
Československo
Rok výroby:
1988
Popis:
Pohádková inscenace.

Zlá a lakomá mlynářka svou chamtivostí a zlým jazykem znepříjemňuje život nejen svému muži, ale také tovaryšovi Filipoi a všem sousedům. Jejich trpělivost skončí, když ublíží i malému synečkovi a vezme mu - jako dluh za mletí - jeho oblíbenou slepičku, protože si myslí, že by mohla snášet zlatá vajíčka. Slepička zlaté vajíčka samozřejmě nesnáší a tak ji chce mlynářka dát do polévky. Filip se rozhodne slepičku pro malého kamaráda zachránit. Pomocí vtipu a dřevěných vajíček se mu to i podaří a krčmářka před všemi konečně vyjde na posměch. Za odměnu ho stolař vezme do služby a mlynářce nezůstane nic jiného, než pracovat jako tovaryši.
Sledujte na:
STV2 STV2 Archív a všechna videa pořadů televize STV2 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski