Sledovat Wickie und die starken Männer online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Wickie und die starken Männer
  Sledovat 1303 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Akční, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Éric Cazes
Hrají a postavy:
Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Sven / Urobe / Tjure), Benoît Du Pac (Gorme), Marie Facundo (Vic), Tanguy Goasdoué (Tjure / Ulme), Nathalie Homs (Ylva / Gilby)
Země:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2014
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Hodnocení:
69 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski