Sledovat Wickie und die starken Männer online

Přehrajte si Wickie und die starken Männer online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 96 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, akční, dobrodružný, komedie, rodinný Wickie und die starken Männer na Kika!
  Sledovat Wickie und die starken Männer online
Žánr:
animovaný, akční, dobrodružný, komedie, rodinný
Režie:
Éric Cazes
Hrají a postavy:
Lionel Tua (Halvar), Peter Callan (Halvar), Paul Davies (Sven / Urobe / Tjure), Benoît Du Pac (Gorme), Marie Facundo (Vic), Tanguy Goasdoué (Tjure / Ulme)
Země:
Francie, Austrálie
Rok výroby:
2014
Popis:
Pojďte a plavte se po jednom moři za druhým s naším nejnovějším hrdinou, Vikingem Vikem a buďte svědky jeho legračních a roztomilých dobrodružství! Přestože námořníci se často zapletou do nebezpečných situací, Vikingové jim bez váhání a neuvěřitelně energicky připlouvají na pomoc. Pod vedením našeho neohroženého Vika Vikingové všechno vyřeší a dají do pořádku, takže i ty největší starosti se brzy rozplynou. Dobrý vítr, Viku!
Sledujte na:
Kika Kika Archív a všechna videa pořadů televize Kika online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.