Sledovat V hlavě online

Přehrajte si V hlavě online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, drama, fantasy, komedie, rodinný V hlavě na HBO!
  Trailer k pořadu V hlavě   Sledovat V hlavě online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, drama, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Ronaldo Del Carmen, Pete Docter
Hrají a postavy:
Amy Poehlerová (Radost (Ivana Korolová)), Phyllis Smith (Smutek (Zuzana Slavíková)), Richard Kind (Bing Bong (Michal Bumbálek)), Bill Hader (Strach (Pavel Tesař)), Lewis Black (Vztek (Jaromír Meduna)), Mindy Kalingová (Nechuť (Nikola Votočková))
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Víš kdo bydlí u Tebe v hlavě?

Už jste někdy přemýšleli, co se odehrává lidem v hlavě? Film V hlavě vás pro odpověď vyveze na skotačivou jízdu do nitra mysli. V řídícím centru jedenáctileté Riley má napilno 5 emocí. Velí jim lehkomyslná optimistka Radost. Snaží se, aby byla Riley stále šťastná. Musí ale spolupracovat s kolegy: emocemi Strachem, Hněvem, Znechucením a Smutkem.
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski