Sledovat Třetí princ online

Přehrajte si Třetí princ online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online fantasy, rodinný, romantický Třetí princ na Prima!
  Trailer k pořadu Třetí princ   Sledovat Třetí princ online
Žánr:
fantasy, rodinný, romantický
Režie:
Antonín Moskalyk
Hrají a postavy:
Libuše Šafránková (princezna Milena / princezna z Diamantových hor), Pavel Trávníček (princ Jaromír / princ Jaroslav), Luděk Munzar (král), Jana Hlaváčová (královna), Jiří Bartoška (princ Jindřich), Ota Sklenčka (sluha)
Země:
Československo
Rok výroby:
1982
Popis:
Pohádka o věrné bratrské lásce, o odvaze a bystrosti, která po mnoha útrapách vítězí nad silami zla.

Královna Země lva se jen těžce smiřuje se ztrátou jediného syna. Na radu děvčete od potulných kejklířů nechá uvařit jedinou rybu, kterou rybáři uloví v královském rybníce. Vodu nechá vypít kobyle, rybí hlavu dá sníst psici, sama sní rybí maso a kosti dá zakopat do zahrady. Po čase se královně narodí dvojčata Jaroslav a Jaromír. V ten den se narodí i dvě stejná hříbata, dvě štěňata a s z kostí v zemi vyrostou dva meče. Malí princové vyrostou za rok jako jiní za sedm let. Když dospějí, zamiluje se Jaromír do tajemného obrazu krásné princezny. Přes zákaz rodičů se vydá princeznu hledat. Najde ji v podivném království démantových skal, ale aby ji získal, musí splnit tři úkoly. Nedokáže to a zkamení. Na královském zámku Jaroslav pozná, že se bratrovi něco zlého stalo a vydá se mu na pomoc.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
Prima Prima Archív a všechna videa pořadů televize Prima online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski