Sledovat
Super třída na škole v přírodě
online

Super třída na škole v přírodě
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Třída 6. B jede pod vedením pana učitele Keese na školu v přírodě. Bohužel je však na výletě přítomna i paní ředitelka Dreusová, a tak se zdá, že třídní výprava nebude žádná zábava, ale naopak pořádná dřina plná úkolů a cvičení. V kempu se třídě naplní ta nejhorší očekávání. Paní Dreusová začíná den ranní rozcvičkou, po které následuje dlouhý běh. Vše se změní ve chvíli, kdy si natáhne záda. Vedení se ujímá pan učitel Kees. Ředitelka ale trvá na tom, aby se pevně držel plánu. Bezpečnost dětí je totiž vždy na prvním místě

Žánr: Komedie, Drama, Rodinný
Režie: Barbara Bredero
Hrají a postavy: Marieke de Kleine (matka od Sepa), Raymonde de Kuyper (matka Kees), Leah Dean (Hasna), Martijn Fischer (Koos), Whitney Franker (Lisa), Caitlyn Geerlings (Rachida)
Scénář: Tijs van Marle
Země: Nizozemí
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 61 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 21.5.2022 09:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko