Sledovat Super třída na škole v přírodě online

Přehrajte si Super třída na škole v přírodě online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Super třída na škole v přírodě
  Sledovat Super třída na škole v přírodě online
Žánr:
Drama, Komedie, Rodinný
Režie:
Barbara Bredero
Hrají a postavy:
Marieke de Kleine (matka od Sepa), Raymonde de Kuyper (matka Kees), Leah Dean (Hasna), Martijn Fischer (Koos), Whitney Franker (Lisa), Caitlyn Geerlings (Rachida)
Země:
Nizozemí
Rok výroby:
2013
Popis:
Třída 6. B jede pod vedením pana učitele Keese na školu v přírodě. Bohužel je však na výletě přítomna i paní ředitelka Dreusová, a tak se zdá, že třídní výprava nebude žádná zábava, ale naopak pořádná dřina plná úkolů a cvičení. V kempu se třídě naplní ta nejhorší očekávání. Paní Dreusová začíná den ranní rozcvičkou, po které následuje dlouhý běh. Vše se změní ve chvíli, kdy si natáhne záda. Vedení se ujímá pan učitel Kees. Ředitelka ale trvá na tom, aby se pevně držel plánu. Bezpečnost dětí je totiž vždy na prvním místě
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski