Sledovat Star Wars: Příběhy Droidů online

Přehrajte si Star Wars: Příběhy Droidů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 102 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný Star Wars: Příběhy Droidů na ČT :D!
  Sledovat Star Wars: Příběhy Droidů online
Žánr:
animovaný
Režie:
Michael Hegner
Hrají a postavy:
Tom Kane (komentátor), Anthony Daniels (C-3PO), Trevor Devall (Palpatine / Jar Jar), Kirby Morrow (Anakin), Sam Khouth (Younger Obi Wan), Michael Donovan (Count Dooku / Captain Panaka / Pilot)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Luke Skywalker a Povstalecká aliance zničili druhou Hvězdu smrti a tím jednou provždy porazili Impérium. Nyní slaví své vítězství ve vesnici Ewoků na Endoru. C-3PO a R2-D2 vypráví Lukovi, Leie, Hanovi, Chewbaccovi a ostatním Povstalcům svá dobrodružství, jež je zavedla přímo doprostřed konfliktů Jediů a Sithů. Mezitím se však ve vesnici Ewoků objeví záhadný lupič, který odcizí admirálu Ackbarovi jeho loď a jako rukojmí si vezme astromecha R2-D2.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski