Sledovat Star Wars: Příběhy Droidů online

Přehrajte si Star Wars: Příběhy Droidů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 91 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Star Wars: Příběhy Droidů online
Žánr:
animovaný
Režie:
Michael Hegner, Martin Skov
Hrají:
Anthony Daniels (C-3PO), Tom Kane (komentátor), Trevor Devall (Jar Jar / ...), Eric Bauza (Luke Skywalker), Michael Donovan (Count Dooku / ...), Michael Daingerfield (Han Solo)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Luke Skywalker a Povstalecká aliance zničili druhou Hvězdu smrti a tím jednou provždy porazili Impérium. Nyní slaví své vítězství ve vesnici Ewoků na Endoru. C-3PO a R2-D2 vypráví Lukovi, Leie, Hanovi, Chewbaccovi a ostatním Povstalcům svá dobrodružství, jež je zavedla přímo doprostřed konfliktů Jediů a Sithů. Mezitím se však ve vesnici Ewoků objeví záhadný lupič, který odcizí admirálu Ackbarovi jeho loď a jako rukojmí si vezme astromecha R2-D2.
Hodnocení:
74 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 91 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.