Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Sledovat
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Nikdy nebyli sami.
V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie!

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie: Kelly Asbury
Hrají a postavy: Ariel Winterová (Smurflily), Julia Robertsová (Smurfwillow), Ellie Kemper (Smurfblossom), Joe Manganiello (Hefty), Michelle Rodriguezová (Smurfstorm), Mandy Patinkin (Papa Smurf)
Scénář: Stacey Harman, Pamela Ribon, Peyo
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko