Sledovat
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
online

Šmoulové: Zapomenutá vesnice
  Trailer  k pořadu Šmoulové: Zapomenutá vesnice
Přehrajte si Šmoulové: Zapomenutá vesnice online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 153 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Nikdy nebyli sami.
V tomto novém, zcela animovaném filmu o Šmoulech se Šmoulinka po nálezu tajuplné mapy vydává společně se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na vzrušující a napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi. Na své dramatické cestě plné akce a nebezpečí jsou Šmoulové na stopě objevu největšího tajemství šmoulí historie!

Originální název:

Smurfs: The Lost Village

Režie: Kelly Asbury
Hrají a postavy: Ariel Winterová (Smurflily), Julia Robertsová (Smurfwillow), Ellie Kemper (Smurfblossom), Joe Manganiello (Hefty), Michelle Rodriguezová (Smurfstorm), Mandy Patinkin (Papa Smurf)
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 26.11.2023 06:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina