Sledovat
Sen o krásné panně
online

Sen o krásné panně
Přehrajte si Sen o krásné panně online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Sen o krásné panně

Výpravná dramatická pohádka o veliké lásce a úkladech, které se jí stavějí do cesty.
Do nejtemnější věže království byl ukryt obraz krásné panny. Objevil jej mladý princ a rozhodl se hledat svou krásnou pannu v širém světě. Jeho vysněná Mahulena skutečně žije a již dávno se jí o princi zdá. Princ musí překonat intriky zlé Macechy a také splnit tři přání, které Mahulena vymyslela, aby se zbavila nápadníků...

Žánr: Pohádka
Režie: Ludvík Ráža
Scénář: Božena Šimková
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 17.11.2023 15:07

Recenze uživatelů:

Pohádka sen o krásné panně běžela v televizi když jsem byla malá. Jedna z pohádek, kterou jsem v neděli kolem jedné hodiny ráda sledovala. Pohádka vypráví o mladém princi, který se zamiloval do obrazu a představy krásné panny. Nemilé zjištění bylo, když zjistil že mu král a královna lhali a zjistil, že krásná panna na obraze je jeho mrtvá matka. Smutné, ale prince to neodradilo a vypravil se do světa heledat svoji krásnou pannu. Zatímco princ s přítelem bloudí někde po skalách, královna touží po moci a po trůnu. Je schopná naslibovat hory doly princovýmu příteli za to, když se prince zbaví na dobro. Ten (Ondřej Pavelka) prince srazí ze skály do propasti a v domění že je mrtev, se vrací sdělit novinu zpět královně a králi. prince zatím najdou Mahuleniny bratři a postarají se o něj. Princ se uzdraví a ihned se zamiluje do princezny Mahuleny, která se o něj zatím s láskou starala. Čekají ho tři úkoly aby si princeznu zasloužil a pak se s ní vrací domů na zámek za králem, aby mu představil svojí nevěstu a viděl, že je v pořádku.
80% Kikynka
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina