Sledovat Scooby-Doo online

Přehrajte si Scooby-Doo online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online dobrodružný, komedie, mysteriózní, rodinný, sci-fi Scooby-Doo na !
  Trailer k pořadu Scooby-Doo   Sledovat Scooby-Doo online
Žánr:
dobrodružný, komedie, mysteriózní, rodinný, sci-fi
Režie:
Raja Gosnell
Hrají a postavy:
Freddie Prinze Jr. (Fred Jones), Sarah Michelle Gellarová (Daphne Blakeová), Matthew Lillard (Norville 'Shaggy' Rogers), Linda Cardelliniová (Velma Dinkley), Rowan Atkinson (Emile Mondavariousová, strašidelná ostrovanka), Isla Fisherová (Mary Jane)
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Všichni lidé jsou si rovni. O psech to ale neplatí.

Vyhlášená firma Mystery Inc., která se skládá ze samolibého elegána Freda, krásky Daphne, inteligentní obrýlené Velmy, chlapíka pro všechno Slaggyho a psa Scooby-Doo, který se svými pátracími schopnostmi blíží talentu Sherlocka Holmese, už vyřešila nejednu záhadu. I tentokrát se čtveřice kamarádů a jeden pes ocitají v nebezpečné akci a musí odhalit tajemství, jež se skrývá v zákulisí jistého klubu.
Hodnocení:
51 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski