Scooby-Doo

Scooby-Doo
  Trailer k pořadu Scooby-Doo Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Všichni lidé jsou si rovni. O psech to ale neplatí.
Vyhlášená firma Mystery Inc., která se skládá ze samolibého elegána Freda, krásky Daphne, inteligentní obrýlené Velmy, chlapíka pro všechno Slaggyho a psa Scooby-Doo, který se svými pátracími schopnostmi blíží talentu Sherlocka Holmese, už vyřešila nejednu záhadu. I tentokrát se čtveřice kamarádů a jeden pes ocitají v nebezpečné akci a musí odhalit tajemství, jež se skrývá v zákulisí jistého klubu.

Režie: Raja Gosnell
Hrají a postavy: Freddie Prinze Jr. (Fred Jones), Sarah Michelle Gellarová (Daphne Blakeová), Matthew Lillard (Norville 'Shaggy' Rogers), Linda Cardelliniová (Velma Dinkley), Rowan Atkinson (Emile Mondavariousová strašidelná ostrovanka), Isla Fisherová (Mary Jane)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 53 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська