Sledovat Saxána a Lexikon kouzel online

Přehrajte si Saxána a Lexikon kouzel online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, pohádka Saxána a Lexikon kouzel na !
  Trailer k pořadu Saxána a Lexikon kouzel   Sledovat Saxána a Lexikon kouzel online
Žánr:
komedie, pohádka
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Petra Černocká (Saxána), Jan Hrušínský (Honza Bláha), Jiřina Bohdalová (teta Irma), Helena Nováčková (Saxánka), Petr Nárožný (strýc Evžen), Jiří Lábus (nakladatel Pleskot)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Máš-li mamku čarodějku, dej si pozor, s čím si hraješ.

Jako sečtělá znalkyně pohádek, se shodou okolností dostane do pohádkové říše, aniž tuší, že její maminka odtud kdysi prchla. Téměř současně se v pohádkové říši ocitne i její bláznová teta Irma, spisovatelka dětských knížek - a proti nim moci chtivý komiksový hrdina. Tato trojice, z nichž každý sleduje své osobní zájmy a touhy, rozhýbe ustálený svět pohádek i každodenní život rodiny Bláhů.
Hodnocení:
34 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski