Saxána a Lexikon kouzel

Saxána a Lexikon kouzel
  Trailer  k pořadu Saxána a Lexikon kouzel
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Saxána a Lexikon kouzel

Máš-li mamku čarodějku, dej si pozor, s čím si hraješ.
Jako sečtělá znalkyně pohádek, se shodou okolností dostane do pohádkové říše, aniž tuší, že její maminka odtud kdysi prchla. Téměř současně se v pohádkové říši ocitne i její bláznová teta Irma, spisovatelka dětských knížek - a proti nim moci chtivý komiksový hrdina. Tato trojice, z nichž každý sleduje své osobní zájmy a touhy, rozhýbe ustálený svět pohádek i každodenní život rodiny Bláhů.

Hrají a postavy: Milena Steinmasslová (Saxana's classmate), Jiří Lábus (nakladatel Pleskot), Vladimír Menšík (školník), Jiřina Bohdalová (teta Irma), Markéta Hrubešová (zdravotní sestra), Václav Vorlíček (starý muž)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 32 %
Vysíláno na: ČT :D
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina