Probuzená skála

Probuzená skála
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Probuzená skála

Romantická pohádka o hledání tajemného pokladu a dívce z Granady, která pozná, že ten největší poklad skrývá ve svém srdci.
Hlavní hrdinka, chudá dívka Sančika, touží najít tajemný poklad ukrytý ve skalách. Nakonec pochopí, že ten největší poklad, lásku, najde ve svém srdci. Režisérem pohádky je Jiří Strach, známý také jako herec mimo jiné z pohádky Lotrando a Zubejda. V nedávné době režíroval velmi úspěšný televizní film Vůně Vanilky.

Žánr: Pohádka, Dětem
Režie: Jiří Strach
Scénář: Helena Sykorová
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: ČT1

Recenze uživatelů:

Výborný byl Viktor Preiss i jeho oslík Pedro. Úžasná je především ústřední myšlenka zdůrazněná v závěru pohádky: "Kde je tvůj poklad, tam je i tvé srdce." Příběhy o dvojicích, které se vzdají "pohádkového" bohatství a raději žijí dál svým prostým životem, jsou asi typické ve více národech ... Jinak skvělý Vízner a Vágnerová tuhle zvláštní pohádku vyzdvihl nad lehký nadprůměr :thumbsup: :thumbsup:
70% ewiczka.die
Sice se už na pohádky moc nedívám, ale české pohádky mám opravdu rád. Podle mě to děláme pořád dobře. Ale konkrétně tahle patří mezi ty méně kvalitní, ale pořád je nadprůměrná. Normálně bych řekl na naše poměry, ale co se točí ve světě za pohádky to je zvěrstvo.
60% cz_Marty_cz
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina