Princezna zakletá v čase

Princezna zakletá v čase
  Trailer  k pořadu Princezna zakletá v čase
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Jedinou nadějí na záchranu jejího království před přicházející temnotou je princezna s magií, která bude znovu prožívat ten samý den znovu a znovu.
Blíží se dvacáté narozeniny princezny Eleny, kdy se má vyplnit kletba čarodějnice Murien. Její otec, král Robert VIII., vládce Aspánie, rozesílá po kraji dopisy s žádostí o pomoc. Slibuje dát půl království princi, kterému se podaří získat srdce Eleny a kletbu zažehnat…

Režie: Petr Kubík
Hrají a postavy: Natalia Germani (princezna), Marek Lambora (Prince John of Calderon), Eliška Křenková (Amélie), Jan Révai (král), Simona Zmrzlá (Murien), Veronika Freimanová (jeptiška)
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina