Sledovat Princezna se zlatou hvězdou online

Přehrajte si Princezna se zlatou hvězdou online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Princezna se zlatou hvězdou
  Trailer k pořadu Princezna se zlatou hvězdou   Sledovat Princezna se zlatou hvězdou online
Žánr:
Fantasy, Rodinný, Romantický
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Marie Kyselková (princezna Lada), Stanislav Neumann (šéf), Theodor Pištěk (radní), Martin Růžek (král Kazisvet III.), František Smolík (starý král), Josef Vinklář (kuchařka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1959
Popis:
Princezna Lada se skrývá v myším kožíšku před králem Kazisvětem v zámecké kuchyni prince Radovana.

Jedna z klasických českých filmových pohádek, nepostrádající nic z toho co by správná pohádka měla mít. Je tu krásná princezna Lada, jejíž čelo zdobí zlatá hvězda, její otec, hodný, ale poněkud povolný vladař, zlý král Kazisvět, který vtrhne na hrad a žádá ruku princezny Lady. Je tu hodná a moudrá chůva, která má nejen pana krále pod palcem, ale také dobrou radu po ruce. Je tu pohádkový myší kožíšek, který skryje princezninu krásu při útěku z království. A je tu království prince Radovana s královskou kuchyní, kde přestrojená Lada nalezne azyl mezi kuchtíky pod přísným okem hlavního královského kuchaře, který ač bručoun má stejně dobré srdce jako jídla, která s láskou připravuje svému princi. A samozřejmě je tu princ, který se zamiluje do krásné paní, kterou zahlédne na zámeckém plese a netuší, že jako kuchtička myje v jeho královské kuchyni nádobí.
Hodnocení:
77 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski