Sledovat
Pravda a lež
online

Pravda a lež
  Trailer  k pořadu Pravda a lež
Přehrajte si Pravda a lež online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 157 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: Pravda a lež

Romantický pohádkový příběh o Šimonovi, který za svým snem putoval až na kraj světa.
Za mrazivým oknem na chvíli zahlédl Šimon, řečený Spravedlivý, překrásnou dívku. Nebyl si jistý, zda se mu jen nezdála, přesto se ale vydal na dalekou pouť za svým snem. Až na kraj světa, kde vládly dvě urozené sestry Pravda a Lež, k nerozeznání si podobné, nabyl jistoty, že milovaná dívka je nablízku. Než se s ní ale setkal, čekala ho řada zkoušek.

Scénář: Karel Šiktanc
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 17.11.2023 09:45

Recenze uživatelů:

Klasická česká pohádka z počátku 90. let se skvělým obsazením. Zajímavý příběh o hledání dívky, kterou nikdo mladý hrdina neznal, ho dovedl až na konec světa, kde se setkal se sestrami, pravdou a lží. Nakonec on sám přezdívaný spravedlivý musel odhalit, která je pravda a která lež. Konec dobrý, všechno dobré ;-) .
70% PTeen
Jéé, to bylo pěkné překvapení :) ... zdařilá to pohádka, vskutku.
100% forrest79
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina