Sledovat Pravda a lež online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Pravda a lež
  Trailer k pořadu Pravda a lež   Sledovat 1286 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Romantický, Thriller
Režie:
Kiefer Sutherland
Hrají a postavy:
Vincent Gallo (Raymond Lembecke), Mykelti Williamson (Marcus Weans), Kiefer Sutherland (Curtis Freley), Kevin Pollak (Gordon Jacobson), Kim Dickensová (Addy Monroeová), Grace Phillipsová (Donna Morelandová)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Drogy, únos, vražda v drsné americké gangsterce o jedné nevydařené loupeži trojici lupičů na útěku.

Raymona propustili z vězení. Konečně se mohl svobodně nadechnout a hned začal shánět peníze, aby mohl ujet se svou přítelkyní Addy co nejdál. Když se mu podaří dát dohromady nějákou hotovost nečekaně se na něj nalepí dva bývalí spoluvězni a dělají problémy. Společně vymyslí plán, jak lehce zbohatnout, ale když přijde na věc, všechno se zhroutí.
Hodnocení:
63 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski