Sledovat Pirátské vysílání online

Přehrajte si Pirátské vysílání online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Pirátské vysílání
  Sledovat Pirátské vysílání online
Žánr:
Drama, Thriller, Vzdělávací, Zábavný
Režie:
Chris Grismer
Hrají a postavy:
Nathan Carter (Smog / ...), Ali Mukaddam (Pronto / ...), Nathan Stephenson (Question Mark / ...), Kate Toddová (Lily Randall), Hugolin Chevrette-Landesque (Robbie McGrath), Victoria Nestorowicz (Parker Haynes)
Země:
Kanada, USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Čtyři teenageři začali studovat ve Střední škole Henryho Roscoa na předměstí New Jersey. Mají plné zuby školního rozhlasu, který chce každého poučovat, jak má žít, a tak si založí vlastní, pirátskou rozhlasovou stanici. Lily, Ray a Robbie se znají a přátelí už odedávna, ale teď přiberou do své rozhlasácké party i Travise. Všichni si vymyslí rozhlasovou přezdívku, aby se nepřišlo na to, kdo doopravdy jsou.
Hodnocení:
67 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski