Pan Tau

Sledovat
Pan Tau
online

Přehrajte si Pan Tau online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 125 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Pan Tau s kouzelnou buřinkou.
Celé generace dětí nejen v Čechách a na Moravě znají z televizních obrazovek kouzelného mužíčka s buřinkou a deštníkem. Protagonista seriálu Pan Tau se umí měnit v malého panáčka, nebo v dospělého muže a pomocí kouzelné buřinky plní různá dětská přání. Kdopak z diváků si ale pamatuje, jak se pan Tau vůbec mezi děti dostal?

Žánr: Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Drama, Rodinný, Fantasy
Režie: Jindřich Polák
Hrají a postavy: Otto Šimánek (Pan Tau neboli Alfons Urban), František Filipovský (děda Urban), Jiřina Bohdalová (matka Urbanová), Vladimír Menšík (otec Urban), Gustav Bubník (Rudla Urban), Karel Höger (komentátor)
Scénář: Ota Hofman, Jindřich Polák
Země: Československo, Německo
Rok výroby: 1970-1971
Hodnocení: 73 %

Seznam epizod

(4) Pan Tau a neděle - sledovat
(5) Pan Tau jde do školy - sledovat
(6) Pan Tau a samá voda - sledovat
(7) Pan Tau a Claudie - sledovat
(8) Pan Tau to zařídí - sledovat
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko