Sledovat
O spanilé Jašince
online

O spanilé Jašince
Přehrajte si O spanilé Jašince online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 156 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 1 Kč měsíčně.

Informace o pořadu: O spanilé Jašince

Meluzíny splétá štěstí Vojdína a krásné Jašinky.
Pohádka o tom, jak Meluzínka splétá štěstí mladého zemana a krásné dívky.

Žánr: Pohádka
Režie: Ludvík Ráža
Hrají a postavy: Ivana Chýlková (Meluzína), Jitka Schneiderová (Jašinka), Hana Maciuchová (Paní Bochový), Martin Štěpánek (Pan Boch), Vilém Udatný (Vojdín), Jan Čenský (Ledový král)
Scénář: Anna Jurásková
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 56 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 10.12.2023 13:05

Recenze uživatelů:

O spanilé Jašince - tak se tak dívám, že dnes si vzpomínám jen na filmy, nebo spíš pohádky, které komentuji první já. :'( :'( přiznám, se, že tato pohádka mě přijde taková průměrná, moc mě nenadchla :-( , ale na nedělní odpolední siestu docela ušla. V hlavní rli Jašinky hrála Jitka Schneiderová, kterou mám moc moc ráda, ale více mě sedla třeba v roli samotářů. myslím si, že v této pohádce měla být více příroda, no a jediné co mě tam zaujalo, byla ta písnička pod radvaní kytka kvete, tu jsem si zpívala ještě dlouho, ale i tak, máme pohádky daleko, daleko hezčí....
60% Kamik1983
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina