Sledovat O Honzovi a Barušce online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
O Honzovi a Barušce
  Trailer k pořadu O Honzovi a Barušce   Sledovat 1567 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Pohádka
Režie:
Jiří Adamec
Hrají a postavy:
Jan Vondráček, Naďa Konvalinková, Josef Kemr, Karel Augusta, Blažena Holišová, František Kovářík
Země:
Československo
Rok výroby:
1977
Popis:
Veselá pohádka s písničkami

Mlynářský synek Honza se vydal do světa hledat nevěstu. A když v černém lese našel službu u čaroděje, našel tam i uvězněnou Barušku, kterou si hodlal zlý dědek vzít za ženu. Honza, to se ví, Barušku vysvobodil a taky získal kouzelný ubrousek a ještě pomohl třem bratrům s jejich kouzelnými dary. Veselá pohádka s písničkami vznikla v roce 1977,titulní role si zahráli Jiří Vondráček s Naďou Konvalinkovou, v roli děda-čaroděje uvidíte Josefa Kemra.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko