Sledovat O bílém jadýrku online

Přehrajte si O bílém jadýrku online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 122 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
O bílém jadýrku
  Trailer k pořadu O bílém jadýrku   Sledovat O bílém jadýrku online
Žánr:
Pohádka, Dětem
Režie:
Věra Jordánová
Hrají a postavy:
Martin Velda, Milena Dvorská, Rudolf Vodrážka, Bořík Procházka, Květa Fialová, Jana Leichtová
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
O hádankách bílé víly, čarovném ořechu a pravdě, která vyšla najevo.

Romantická pohádka o tom, jak zámecká paní našla ztraceného syna, který prokázal vzácnou statečnost, dobrotu srdce a bystrost. Zodpověděl nelehké hádanky Bílé víly a získal tak zázračné jadýrko, které mělo vrátit řeč princezně Johance. Dokázal také odpustit synu komořího, že jej o jadýrko připravil a nikdy nezapomněl na chalupníka Blažeje, který ho vychovával po celá léta, kdy byl intrikou zbaven svého zámeckého domova. Milena Medová, autorka mnoha televizních pohádek, dokázala i tentokrát napsat originální příběh o lidské vypočítavosti, závisti a zášti, ale také, a to hlavně, o moudrosti, odvaze, umění odpouštět, tedy o vlastnostech, kterých je třeba si vážit.
Hodnocení:
67 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko