Sledovat Nezbedný havran online

Přehrajte si Nezbedný havran online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Nezbedný havran
  Sledovat Nezbedný havran online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Ute von Münchow-Pohl, Sandor Jesse
Hrají a postavy:
Katharina Thalbachová (Frau Dachs (hlas)), Anna Thalbachová (Kleiner Dachs (hlas)), Constantin von Jascheroff (Biberbruder Henry (hlas)), Jan Delay (Kleiner Rabe Socke (hlas)), Gerald Schaale (Hirtenhund (hlas)), Santiago Ziesmer (Oberbiber (hlas))
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Když malý nestydatý Havran poškodí přehradu na okraji lesa, hrozí, že nádrž zaplaví les. Protože se Havran bojí, že se tím dostane do problémů s paní Jezevcovou, která se o něj i všechna ostatní zvířata v lese stará, rozhodne se malér, který způsobil, vyřešit dřív, než to paní Jezevcová zbystří. Společně s bázlivým beránkem Huňákem a velkým a silným medvědem Eddiem se rozhodne najít bobry a požádat je o pomoc. Krátká procházka, kterou původně plánovali, se ovšem rychle mění v dobrodružnou cestu. Nakonec se Havránek, Huňák a Eddie vrátí se stádem ovcí a jejich novou kamarádkou, bobřicí Francií. Všichni musí vynaložit společné úsilí a projevit odvahu, aby zachránili svůj milovaný les.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski